niedziela, 28 czerwca 2015

Recenzja książki "Dobre życie - dieta i rozwój z coachem zdrowia" Agnieszka Mielczarek


„Dobre życie – dieta i rozwój z coachem zdrowia” Agnieszka Mielczarek
Przepisy Pascala Brodnickiego na każdy miesiąc
Wydawnictwo Pascal

Na mojej komodzie czeka na przeczytanie kilka książek, głównie o tematyce kulinarnej, uwielbiam ten stan, każdą wolną chwilę wykorzystuję, żeby chociaż przewertować kilka stron i powoli odkrywać cudne przepisy i opowieści.
Zastanawiałam się, którą książkę dla Was zrecenzować i nie mogłam się zdecydować, ale któregoś wieczoru mój starszy syn zaczął ze mną przeglądać te książki w poszukiwaniu dań na, które miałby ochotę i skrupulatnie zakładeczkami zaznaczał co ciekawsze pozycje, już po chwili okazało się, że „Dobre życie” oblepił z każdej strony, bo znalazł przepisy, które koniecznie chce wypróbować.

Już wiecie, że przepisy w tej książce są naprawdę ciekawe, niebanalne i tak pięknie sfotografowane, że trafiły nawet do 8-latka. Ta pozycja  to nie tylko skarbnica przepisów, autorka zaprasza nas do swojego świata, do świata coachingu zdrowia.
Zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia to coś, na czym powinno zależeć każdemu z nas, a Agnieszka Mielczarek w sposób nie zwykle osobisty wytłumaczy i pokaże nam jak się o to postarać i jak łatwo można dokonać dobrych zmian i poczuć się fantastycznie z samym sobą.

Książka podzielona jest na 12 miesięcy, w sposób prosty i ciekawy prowadzi nas w kierunku lepszego samopoczucia lepszego życia.
To pozycja, którą warto mieć na swojej półce nie tylko dla cudnych przepisów, ale także dla wartości, które autorka stara nam się przekazać, warto odświeżać w chwilach zwątpienia.


„Dobre życie” Agnieszki Mielczarek to książka, która otworzy Wam oczy, a czas spędzony na jej czytaniu będzie czasem dobrze wykorzystanym. Przekonałam się o tym dzięki Wydawnictwu Pascal i bardzo dziękuję im za tą możliwość.1 komentarz:

Evi pisze...

Nie znałam tej książki, rzeczywiście pięknie sfotografowana :)

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin